© EYOF 2021 Banská Bystrica

Nieuws

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    Ylio Philtjens
    Athletics
    Pole Vault - Men
    Final result
    4m95
  • 1 e
    1 e
    Cedric Keppens
    Cycling - Road
    Road race - Men
    Final result
    1:32:33
  • 4 e
    4 e
    Young Belgian Cats
    Basketball
    Team - Women
    Final result
  • 4 e
    4 e
    Jasper Schoofs
    Cycling - Road
    Road race - Men
    Final result
    1:32:33
  • 4 e
    4 e
    Sarah Dumont
    Swimming
    200m Butterfly - Women
    Final result
    2:17.55
  • 5 e
    5 e
    Martin De Greef
    Athletics
    110m Hurdles - Men
    Final result
    14.16
  • 5 e
    5 e
    Sem Serrano
    Athletics
    2000m Steeplechase - Men
    Final result
    5:58.15
  • 5 e
    5 e
    Ray Marinx
    Judo
    66kg - Men
    Final result
  • 6 e
    6 e
    Camille Sonneville
    Athletics
    100m Hurdles - Women
    Final result
    13.92
  • 7 e
    7 e
    Reda Aouragh
    Athletics
    1500m - Men
    Final result
    4:06.08
  • 7 e
    7 e
    Victoria Sibille
    Judo
    48kg - Women
    Final result
  • 7 e
    7 e
    Young Red Dragons U19
    Volleyball
    Team - Men
    Final result
  • 8 e
    8 e
    Sarah Dumont
    Swimming
    200m Freestyle - Women
    Final result
    2:08.89
  • 9 e
    9 e
    Arnaud Huberty
    Badminton
    Singles - Men
    Final result
  • 9 e
    9 e
    Amber Boonen / Arnaud Huberty
    Badminton
    Doubles - Mixed
    Final result
  • 9 e
    9 e
    Lola Fache
    Judo
    52kg - Women
    Final result
  • 9 e
    9 e
    Raphaël Vanhecke
    Swimming
    200m Individual Medley - Men
    Final result
    2:09.68
  • 9 e
    9 e
    Sarah Dumont
    Swimming
    200m individual medley - Women
    Final result
    2:20.29
  • 10 e
    10 e
    Ella Heremans
    Cycling - Road
    Road race - Women
    Final result
    1:32:08
  • 11 e
    11 e
    Luca Vierstraete
    Cycling - Road
    Individual time trial - Women
    Final result
    12:42.80
  • 11 e
    11 e
    Leo Verschooten
    Swimming
    50m Freestyle - Men
    Final result
    23.96
  • 16 e
    16 e
    Yelena Devreker / Eva Bruynseels / Hanne Degryse
    Gymnastics - Artistic
    Team - Women
    Final result
    91.65
  • 17 e
    17 e
    Amber Boonen
    Badminton
    Singles - Women
    Final result
  • 17 e
    17 e
    Jasper Schoofs
    Cycling - Road
    Individual time trial - Men
    Final result
    11:17.70
  • 17 e
    17 e
    Raphaël Vanhecke
    Swimming
    400m individual medley - Men
    Final result
    4:43.33
  • 17 e
    17 e
    Anastasia Huijsegoms
    Tennis
    Singles - Women
    Final result
  • 17 e
    17 e
    Ethan Dasset
    Tennis
    Singles - Men
    Final result
  • 17 e
    17 e
    Anastasia Huijsegoms / Ethan Dasset
    Tennis
    Doubles - Mixed
    Final result
  • 20 e
    20 e
    Giel Vandeberg / Kyano Schepers / Cyril Bauduin
    Gymnastics - Artistic
    Team - Men
    Final result
    146.35
  • 21 e
    21 e
    Yelena Devreker / Giel Vandeberg
    Gymnastics - Artistic
    Pair - Mixed
    Final result
  • 24 e
    24 e
    Aless De Bock
    Cycling - Road
    Road race - Men
    Final result
    1:32:47
  • 27 e
    27 e
    Auke De Buysser
    Cycling - Road
    Road race - Women
    Final result
    1:32:40
  • 27 e
    27 e
    Aless De Bock
    Cycling - Road
    Individual time trial - Men
    Final result
    11:25.96
  • 33 e
    33 e
    Luca Vierstraete
    Cycling - Road
    Road race - Women
    Final result
    1:32:47
  • 34 e
    34 e
    Cedric Keppens
    Cycling - Road
    Individual time trial - Men
    Final result
    11:31.74
  • 35 e
    35 e
    Auke De Buysser
    Cycling - Road
    Individual time trial - Women
    Final result
    13:10.82
  • 35 e
    35 e
    Yelena Devreker
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Women
    Final result
    45.80
  • 36 e
    36 e
    Ella Heremans
    Cycling - Road
    Individual time trial - Women
    Final result
    13:10.85
  • 38 e
    38 e
    Leo Verschooten
    Swimming
    100m Freestyle - Men
    Final result
    54.50
  • 41 e
    41 e
    Eva Bruynseels
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Women
    Final result
    45.05
  • 46 e
    46 e
    Hanne Degryse
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Women
    Final result
    44.35
  • 47 e
    47 e
    Giel Vandeberg
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Men
    Final result
    73.10
  • 56 e
    56 e
    Kyano Schepers
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Men
    Final result
    70.95
  • 74 e
    74 e
    Cyril Bauduin
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Men
    Final result
    67.60
Geen resultaten gevonden

Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Banská Bystrica 2022: Foto's

EYOF Banská Bystrica 2022

Nog 167 dag tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Friuli-Venezia Giulia 2023